O nas

Dwie matki, które nie potrafią usiedzieć spokojnie na miejscu, postanowiły poszukać sposobu na zaspokojenie dwóch ważnych rodzicielskich potrzeb. Jedną z nich jest zachowywanie w pamięci ulotnych momentów, w których nasze dzieci mówią niesamowite, śmieszne i wzruszające rzeczy. Drugą jest potrzeba podzielenia się tym z innymi.

Paulina (mama Jasia, Basi i Ignasia) oraz Magda (mama Milenki) to my – odpowiadamy za ten bałagan. Zapraszamy do szalenie śmiesznej podróży śladami dziecięcej wyobraźni. W tym serwisie nie będziecie się nudzić: możecie dodawać teksty swoich dzieci, komentować i oceniać, tworząc ranking najlepszych bon motów.

W Waszym profilu będą się archiwizować wszystkie dodane przez Was cudeńka – to Wy decydujecie czy je upublicznić, pokazując innym użytkownikom, czy tylko dodać do prywatnego archiwum. Pomyślcie jak pięknie będzie wydrukować z nich pamiątkowy album dla dorastających dzieci!

Jeśli chcecie dostawać cotygodniową dawkę śmiechu, czyli wybór najzabawniejszych tekstów i memów, zapraszamy do naszego newslettera.

Fajnie, że tu trafiliście!

Paulina i Magda

P.S. Już niedługo przygotujemy aplikację mobilną, żeby było jeszcze szybciej i łatwiej. Stay tuned!

ShareShare on FacebookPin on PinterestShare on Google+